v

Diş eti kanamalarını önleyen diş macunu


Diş eti hastalıklarını önlemek için ne yapmak gerekir?

Toplumda %60 ında görülen  diş eti hastalığı kronik periondontis , yirmili yaşlarda başlar, İlk belirtileri diş etlerinde kızarıklık,işilik ve kanamadır.  Bu seviyede olana diş eti iltihabı, gingivitis denir.Hastalığın bu seviyesinin kontrolü kolaydır. Diş hekimin yapacağı iyi bir diş taşı temizliği ve ağız hijyeninin birey tarafından doğru bir şekilde  yapılması, diş etlerindeki kanama ve şişlikleri giderecektir.

Bu safhada yapılan en büyük hata, diş eti kanamaları oluyor diye, yumuşak diş fırçası kullanılmasıdır. Diş etik hastalıklarının en büyük sebebi  diş üzerinde biriken diş taşı plaklarıdır. Bu plak tabakası büyük miktarda mikrok barındırmaktadır.

Bu plakların diş üzerinde ağızda artması, ve ağız savunmasının bu artışı durdurumamasıyla diş etlerinde kızarıklık kanama ve şişliklere neden olmaktadır.

Bu nedenle, diş eti hastalığının uzaklaştırılabilimesi için, diş taşlarının uzaklaştırılması gerekmektedir.. Kullanılan yumuşak diş fırçaları, diş etlerini kanatmasa bile, diş taşlarını uzaklaştırmadığı için  gerekli temizliği sağlayamaz.

Diş eti kanamasının olması  kişiyi rahatlatsa bile, hastalığın olmamasını durduramaz. Ayrıca kullanılan diş macununda diş taşını önleyen diş macunu olmasıda önemlidir.

Kullanılan diş macununun içinde bulunan maddeler, diş eti kanamalarını önlediği gibi, diş taşı oluşumunuda önleyebilir. O nedenle diş taşlarını önleyen diş macunu  kullanınn.

Bu tür diş macunlarına örnek olarak verebileceğimiz en iyi diş macunu OGANSİA florürsüz diş macunu markası.

 

 

 

Cep Tel-whatsapp: 0541-3112121 (Yusuf bey)
Tel:0212-503 66 00
 

 

Sorularınız için aşağıdaki formu doldurarak bize gönderiniz
 
en kısa sürede size dönülecektir.

Adınız/Soyadınız:    

E-Posta:    

Firma Adı:    

Firma Adresi:    

Firma Telefonu:   

Mesajınız:   
  

 

  

Mesajınız, info@pvc-ambalaj.com adresine gönderilecektir.

 

  sedef hastalığı kesin çözüm
ASTIMA KESİN ÇÖZÜM
Diş eti kanamalarını önleyen diş macunu
Saç dökülmesini önleyen serum
Migren
en sağlıklı kahve hangisi
tip2 diyabetten korunmak için nasıl beslenmeli
tiroid kilo vermeye engel mi
Zengin olmak için yapılması gerekenler
sağlıklı yaşamak
GIDA TAKVİYESİ BAYİLİK  

Cd çantası  Ruhsat Kabı  Sağlık Karnesi Kabı   Pvc Klasör    Valiz Bantı / Etiketi   Oyuncak Poşeti  Mousepad   Kartvizitlik  Pasaport Kabı  Serigraf  Baskı  pvc ambalaj


 Ambalaj © 2006 • Tüm Hakları Saklıdır..