v

ASTIMA KESİN ÇÖZÜM


Astımın kesin tedavisi varmı?

Astım tekrarlayan öksürük, nefer darlığı, hışıltılı solunum ve gögüste sıkışma hissi ile belli eden kronik  müzmin bir akciğer hastalığıdır. Hava yolları normal kişileri etkilemeyen çevresel uyarılara , alerjenler, enfeksiyonlar, iyi ve kötü kokular, sigara dumanı gibi )  çok daha duyarlı hale gelmiştir.

Astım sıklığı  dünyanın farklı ülkelerinde değişmekle birlikte  genellikle çocuklarda yüzde on ve yüzde onbeş , erişkinlerde ise yüzde beş ve yüzde on arasındadır.

astım kesin bitkisel çözüm

Başta alerjik yapıya sahip olmak üzere, bebeklik çağında geçirilen gribal enfeksiyonlar, sigara dumanı, kalıtımsal faktörler astımı arttıran etkenlerdir.Her astımlı hasta alerjiye sahip olmayabilir, fakat ikisinin birlikteliği oldukça sık rastlanan bir durumdur. Yapılan araştırmalar, alerjik nezlesi olan hastaların %20 -40 ında aynı zamanda  astım olduğu gösterilmiştir.Alerjik nezleye sahip olan hastalarda , saman nezlesi şikayetleri,  ile birlikte öksürük, hırıltı , nefes darlığı ortya çıkması astım akla gelmektedir.

astımın kesin tedavisi var mıdır

 

 

 

Cep Tel-whatsapp: 0541-3112121 (Yusuf bey)
Tel:0212-503 66 00
 

 

Sorularınız için aşağıdaki formu doldurarak bize gönderiniz
 
en kısa sürede size dönülecektir.

Adınız/Soyadınız:    

E-Posta:    

Firma Adı:    

Firma Adresi:    

Firma Telefonu:   

Mesajınız:   
  

 

  

Mesajınız, info@pvc-ambalaj.com adresine gönderilecektir.

 

    sedef hastalığı kesin çözümastıma kesin çözüm,   Diş eti kanamalarını önleyen diş macunu  ,,,Saç dökülmesini önleyen serum
Migren ,,,en sağlıklı kahve hangisi ,,tip2 diyabetten korunmak için nasıl beslenmeli  tiroid kilo vermeye engel mi
Zengin olmak için yapılması gerekenler ..sağlıklı yaşamak ..
gıda takviyesi bayilik

 

Cd çantası  Ruhsat Kabı  Sağlık Karnesi Kabı   Pvc Klasör    Valiz Bantı / Etiketi   Oyuncak Poşeti  Mousepad   Kartvizitlik  Pasaport Kabı  Serigraf  Baskı  pvc ambalaj


 Ambalaj © 2006 • Tüm Hakları Saklıdır..